Kompletně zasíťovaná stavební parcela 800 m² na výstavbu rodinného domu

Luxusní parcela v Jílovém
Fotogalerie

Prodáno


Jílové u Prahy - centrum
25 km jižně z centra Prahy

RK Specialista na Posázaví nabízí unikátní kompletně zasíťovanou stavební parcelu, situovanou v parku přímo v centru města. Jedná se o naprosto klidné a příjemně působící místo uprostřed zeleně v celodenně prosluněné lokalitě.

Parcela je ideálně lehce jižně svažitá, s volným výhledem do vzrostlé zeleně. Nacházejí se ve stavebně stabilizovaném a udržovaném prostředí městského parku s rybníčkem, při terénních úpravách na ní byla ponechána vzrostlá zeleň.

Parcela sousedí se zahradami severně situovaných rodinných domů, kromě nového domu v sousedství je další výstavba v lokalitě již vyloučena.

Parcela je vysloveně vhodná pro opravdu jedinečné a klidné bydlení v živém historickém městě s veškerou občanskou vybaveností, ve vyhledávané rekreační oblasti s výborným a rychlým dosahem Prahy, a to i autobusy PID.

Připojovací poplatky na všechny inženýrské sítě jsou již uhrazeny. Koupi je možno realizovat i prostřednictvím využití hypotečního úvěru.

Vybavení

elektrokiosek 230/400 V, obecní vodovod, zemní plyn, obecní kanalizace, veřejné osvětlení. Příjezd je zajištěn po nové obecní asfaltové komunikaci.

PROHLÍDKY ZAJIŠŤUJE ING. KAREL KULÍŠEK: 602 451 282

Ilustrační fotogalerie

Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-01 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-02 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-03 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-04
Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-05 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-06 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-07 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-08
Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-09 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-10 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-11 Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-12
Luxusní parcela v Jílovém - parcely17-13

Realitní kancelář

Pražská 16 (mapa)
102 00 Praha 10 – Hostivař

Realitní služby pro Vás
již od r. 1991

  • Konzultace zdarma
  • Cenové poradenství
  • Vypracujeme ocenění pro dědická řízení a zajistíme znalecké posudky
  • Žádné platby předem
  • Komplexní právní služby vč. úschov a zápisu do katastru
  • Špičkové hypoteční poradenství zdarma

Osobní přístup je samozřejmostí,
vše pro Vaše pohodlí a spokojenost

Posázaví: krásný a perspektivní kraj.
Pátek, 30. září 2022