Slunná stavební parcela 1 042 m² na výstavbu RD v Krhanicích

Slunná st. parcela Krhanice
Fotogalerie

Prodáno


Krhanice u Týnce nad Sázavou
34 km jižně z centra Prahy

RK Specialista na Posázaví nabízí stavební parcelu v obci Krhanice, která se nachází v nádherném prostředí dolního Posázaví.

Stavební parcela je situována na celodenně slunném klidném místě poblíž rodinné zástavby, celý pozemek má pravidelný tvar a rovinatý charakter. Menší související část slouží k příjezdu z obecní komunikace. Z lokality je nádherný panoramatický výhled na zalesněné okolí s rodinnou a rekreační zástavbou.

Pozemek je vzdálen do pěti minut chůze od veškeré občanské vybavenosti, je obklopen udržovanými zahradami sousedních nemovitostí a z převážné většiny je oplocen, se vstupní brankou. Jedinečnou výhodou parcely je, že v jejím přímém sousedství je možno postavit již pouze jeden další rodinný dům, čímž zůstane zachován nerušený volný výhled do okolí a její plné oslunění i do budoucna.

Stavba rodinného domu na parcele 75/4 předpokládá vybudování štěrkové účelové komunikace na přístupovém pozemku 102/42 (ostatní plocha) v její délce 19,7 m. Stavební úřad již vydal dne 3. 5. 2017 příslušné Územní rozhodnutí o umístění stavby této účelové komunikace.

Obec je situována ve zvlněné krajině na okraji rozsáhlého komplexu nádherných borovicových a smíšených lesů, na pravém břehu řeky Sázavy při železniční trati Praha Braník – Týnec nad Sázavou.

Lokalita je vyhledávána a známa i pro své výrazně kvalitní mikroklima a ovzduší, pouze 16 km od Slapského jezera (Nová Rabyně). V obci je veškerá základní občanská vybavenost i dopravní obslužnost – škola, školka, prodejny potravin, restaurace, pošta, tenisové kurty i fotbalové i víceúčelové hřiště, řeka, vlak i bus.

Parcela je vhodná k výstavbě i bezbariérového rodinného domu.

Vybavení

elektrokiosek 230/400 V na parcele, obecní vodovod a zemní plyn jsou vedeny k napojení v přilehlé obecní komunikaci.

PROHLÍDKY ZAJIŠŤUJE ING. KAREL KULÍŠEK: 602 451 282

Ilustrační fotogalerie

Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-01 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-02 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-03 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-04
Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-05 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-06 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-07 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-08
Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-09 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-10 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-11 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-12
Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-13 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-14 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-15 Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-16
Slunná st. parcela Krhanice - pozemek_zahrada-17

Realitní kancelář

Pražská 16 (mapa)
102 00 Praha 10 – Hostivař

Realitní služby pro Vás
již od r. 1991

  • Konzultace zdarma
  • Cenové poradenství
  • Vypracujeme ocenění pro dědická řízení a zajistíme znalecké posudky
  • Žádné platby předem
  • Komplexní právní služby vč. úschov a zápisu do katastru
  • Špičkové hypoteční poradenství zdarma

Osobní přístup je samozřejmostí,
vše pro Vaše pohodlí a spokojenost

Posázaví: krásný a perspektivní kraj.
Sobota, 15. června 2024