Byt 3+1/L, 75 m², OV, Štěchovice

Byt 3+1/L, OV, Štěchovice
Fotogalerie

Nová nabídka

CENA
4 860 000 Kč

Štěchovice u Prahy
20 km jižně od Prahy

Naše realitní kancelář Vám exkluzivně nabízí velmi příjemný a prostorný zrekonstruovaný byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví, situovaný ve 3. patře.

Jedná se o byt ve zděném, udržovaném a zatepleném čtyřpatrovém domě, postaveném na velmi klidném místě poblíž centra obce. I samotný nabízený byt je navíc z interiéru celoplošně zateplen a odhlučněn, včetně stropů.

Celková užitná plocha bytu je 75 m², z toho obytná podlahová plocha činí 72 m². Obývák 24 m², kuchyň 7 m², ložnice 16 m², pokoj 16 m², chodba 4 m², koupelna 4 m², WC 1m², lodžie 3 m². Součástí bytu je i sklep s oknem v suterénu o velikosti 8 m², k užívání dále slouží společný prostor na kočárky a kola.

Byt je světlý, čistý a pečlivě udržovaný, se zděným jádrem a koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Ranní slunce vychází nad lesnatým kaňonem řeky Vltavy a hned prosvětlí kuchyň s obývákem, odpoledne zase dětský pokoj a ložnici. Ze všech oken bytu je velmi příjemný a neomezený uklidňující výhled na zalesněné panorama a nízkopodlažní rozptýlenou zástavbu. Velmi přijatelné jsou i náklady na bydlení zejména díky dvojitému zateplení bytu a vytápění tepelným čerpadlem.

Obec Štěchovice a samotný dům je situován do nejkrásnějšího prostředí v blízkosti Prahy: jedná se o vyhledávané centrum rekreace i bydlení s jedinečným okolím - zalesněná a zádumčivá Štěchovická přehrada na Vltavě, rozjásaná Posázavská stezka se sázavskými peřejemi, prosluněná Slapská přehrada s frajerskými pražáky i lesy plné hub.

Další předností je výborná dopravní dostupnost i centra Prahy - k metru, na Smíchov i Jižní spojku a D1 se dostanete autem pohodlně po nově zrekonstruované silnici romantickým údolím okolo Vranské přehrady za 30 min. a skoro stejně rychle a kdykoliv i busem. Parkování je prostorné a pohodlné přímo u domu, škola, školka i nákupy a restaurace 5 min. od domu.

V bytě je k dispozici internetové připojení optickým kabelem, podlahové krytiny jsou převážně plovoucí podlaha a dlažba, okna plastová, stoupačky po výměně plastové.

Energetická náročnost budovy - třída B

Vybavení

voda - dálkový vodovod, topení - ústřední, tepelným čerpadlem v domě, internet.

PROHLÍDKY ZAJIŠŤUJE LUCIE KOČÍ: 606 908 353

Ilustrační fotogalerie

Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-01 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-02 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-03 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-04
Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-05 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-06 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-07 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-08
Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-09 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-10 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-11 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-12
Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-13 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-14 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-15 Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-16
Byt 3+1/L, OV, Štěchovice    - byt_stechovice-17

Realitní kancelář

Pražská 16 (mapa)
102 00 Praha 10 – Hostivař

Realitní služby pro Vás
již od r. 1991

 • Konzultace zdarma
 • Cenové poradenství
 • Vypracujeme ocenění pro dědická řízení a zajistíme znalecké posudky
 • Žádné platby předem
 • Komplexní právní služby vč. úschov a zápisu do katastru
 • Špičkové hypoteční poradenství zdarma

Osobní přístup je samozřejmostí,
vše pro Vaše pohodlí a spokojenost

Kontaktní formulář

Posázaví: krásný a perspektivní kraj.
Čtvrtek, 8. června 2023