Perspektivní slunná chata se zahradou 670 m²

Parcela s chatou v Davli
Fotogalerie

Prodáno

CENA
2 500 000 Kč

Davle - osada Třešňovka
27 km jižně z centra Prahy

Realitní kancelář Specialista na Posázaví nabízí rekreační chatu, situovanou v nádherném prostředí náhorní roviny nad soutokem řeky Sázavy s Vltavou, na vlastním oploceném celodenně osluněném pozemku.

Chata je postavena na profesionálně provedené podezdívce z kvalitních žulových kvádrů, vyrovnávající mírný jižní sklon prostorné zahrady a umožňující vstup do podsklepení pod jižní verandou. Díky tomuto založení a celoplošné základové betonové desce je obytný prostor chaty suchý.

Základní dispozici klasické montované chaty tvoří kuchyň, obývák, ložnice a prostorná prosklená jižní veranda.

Dominantami slunné rovinaté zahrady jsou zejména majestátní vzrostlé jehličnany, které po úpravě dají vyniknout i nízkým skalkovým rostlinám. Ve fotogalerii přibližujeme podobu chaty se zahradou z období, kdy byla užívána po většinu roku.

Chata s touto prostornou zahradou je vhodná buď pro vášnivého zahrádkáře, anebo pro zájemce – stavitele. Vzhledem k lokalitě se nabízí možnost chatu zcela přestavět na celoročně obyvatelný objekt.

Nabízená nemovitost se nachází v jedné z nejhezčích lokalit dolního Posázaví, ve vyhledávané lesnaté oblasti několik minut chůze od dvou velkých řek, s rychlým dosahem Prahy i Slapského jezera. Chata je velmi rychle a pohodlně dosažitelná autem s parkováním až na vlastním pozemku, z Prahy je možno využít i přímého autobusového spojení anebo Posázavského Pacifiku se zastávkami 15-20 min. chůze od chaty.

Vybavení

el. 230/380 V, vlastní vrtaná studna 14,5 m hluboká o průměru 110 mm, po revizi vrtu připravená pro instalaci nového čerpadla, zděný komín, plechová střešní krytina, dvojitá okna s okenicemi, suchý záchod, kamna na pevná paliva, oplocení, zeleninový skleník 2,9 x 2,5 m, 2 betonové nádrže o objemu celkem 8 m3 na dešťovou vodu, dílnička a kůlna na nářadí.

Místnosti

obývák 18,0 m², pokoj 9,5 m², kuchyň 3,3 m², předsíň 3,3 m², prosklená veranda 8,6 m², suterén – sklep 6,0 m², sklep 2,0 m².

PROHLÍDKY ZAJIŠŤUJE LUCIE KOČÍ: 606 908 353

Ilustrační fotogalerie

Parcela s chatou v Davli - davle-01 Parcela s chatou v Davli - davle-02 Parcela s chatou v Davli - davle-03 Parcela s chatou v Davli - davle-04
Parcela s chatou v Davli - davle-05 Parcela s chatou v Davli - davle-06 Parcela s chatou v Davli - davle-07 Parcela s chatou v Davli - davle-08
Parcela s chatou v Davli - davle-09 Parcela s chatou v Davli - davle-10 Parcela s chatou v Davli - davle-11 Parcela s chatou v Davli - davle-12
Parcela s chatou v Davli - davle-13 Parcela s chatou v Davli - davle-14 Parcela s chatou v Davli - davle-15 Parcela s chatou v Davli - davle-16
Parcela s chatou v Davli - davle-17 Parcela s chatou v Davli - davle-18 Parcela s chatou v Davli - davle-19

Realitní kancelář

Pražská 16 (mapa)
102 00 Praha 10 – Hostivař

Realitní služby pro Vás
již od r. 1991

  • Konzultace zdarma
  • Cenové poradenství
  • Vypracujeme ocenění pro dědická řízení a zajistíme znalecké posudky
  • Žádné platby předem
  • Komplexní právní služby vč. úschov a zápisu do katastru
  • Špičkové hypoteční poradenství zdarma

Osobní přístup je samozřejmostí,
vše pro Vaše pohodlí a spokojenost

Posázaví: krásný a perspektivní kraj.
Pondělí, 15. dubna 2024