Jak nejlépe a pohodlně začneme naši spolupráci

Pokud potřebujete prodat nějakou nemovitost, poradit atd., můžete:

  • samozřejmě kdykoliv zavolat na kontaktní telefon, který máme stále u sebe. Pokud se Vám neozveme ihned, zavoláme Vám sami zpět obratem
  • také můžete zaslat SMS, stačí „potřebuji s Vámi mluvit, Novák“
  • nebo nám dát zprávu mailem a my Vás nenecháme dlouho čekat na odpověď – v každém případě přivítáme, když nám sdělíte, KDY NEJLÉPE Vám máme zavolat, abychom Vás nerušili v nevhodnou dobu. Zejména pro první vzájemné informace potřebujeme mít několik klidných minut času.

Pro zahájení jednání s námi nepotřebujete prakticky vůbec nic, ale měli byste znát alespoň základní údaje o prodávané nemovitosti - číslo popisné domu, číslo bytové jednotky, evidenční číslo chaty nebo číslo parcelní pozemku a katastrální území, kde se nemovitost nachází.

Jakmile budeme znát alespoň základní údaje o Vaší nemovitosti, můžeme Vám odpovědět na obvykle jednu z prvních Vašich otázek – jakou máme provizi? Vše je věcí vzájemné přátelské dohody podle konkrétní nemovitosti.

Po úvodním kontaktu se můžeme sejít na nezávazné prohlídce nemovitosti přímo na místě a na všem se rovnou dohodnout.

Při zprostředkování prodeje vždy zajišťujeme komplexně zejména tyto činnosti:

  • posouzení vlastníkem stanovené nabídkové ceny nebo její návrh na základě našich letitých zkušeností
  • přípravu nemovitosti k prodeji - dořešení nedostatků v evidenci, obstarání chybějících potřebných dokladů, případně ve spolupráci s advokátní kanceláří vyřešení právní závady atd.,
  • dokumentaci nemovitosti a vypracování inzerce s perfektní znalostí lokality, samostatné zajištění prohlídek nemovitosti a solventního kupujícího, případně hypotečního úvěru pro financování koupě
  • vypracování kupní smlouvy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí, vypracování smlouvy o advokátní úschově kupní ceny, podání listin na katastrální úřad atd.

Co se týče naší odměny za komplexně provedenou práci, ta je splatná vždy až poté, co prodávající obdržel platbu kupní ceny. Provize se pohybuje v rozumných mezích, konkrétní výše je vždy dohodnuta s vlastníkem nemovitosti předem. Z této provize hradí naše realitní kancelář i komplexní právní služby spolehlivé advokátní kanceláře včetně poplatku za bezpečnou úschovu kupní ceny před podpisem kupní smlouvy.

Ing. Karel Kulíšek

Makléři

Ing. Karel Kulíšek: 602 451 282

Lucie Kočí: 606 908 353

Jiří Nogol: 602 862 785

Kontaktní formulář

Posázaví: krásný a perspektivní kraj.
Úterý, 21. května 2024